JÄTA OMA TAGASISIDE TÖÖANDJA VÕI TOOTE KOHTA

Reeglid

Projekti põhimõte
Firmast.ee on unikaalne veebileht, kus te saate jätta tagasiside oma eelmise või jooksva tööandja kohta, samuti tutvuda teiste kasutajate jäetud tagasisidega.

Üldreeglid:
- Iga lehe kasutaja saab esitada oma arvamust ja jääda anonüümseks.
- Kasutustingimustega nõustunud veebilehe kasutaja vastutab ise oma sõnade eest.
- Firmast.ee veebilehe omanik ei vastuta informatsiooni eest, mis on jäetud teiste kasutajate poolt kuid kui meil on tõendeid, et informatsioon on kirjutatud raha eest või kasutaja enda huvides, siis selline info eemaldatakse.
- Ei ole lubatud informatsiooni avaldamine, mis ei ole Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest tulenevate nõuetega, avaldab kolmandate isikute isikuandmeid, rikub kolmandate isikute õigusi ja on ebatsensuursed.
- Kogu informatsioon, mis on lisatud veebilehele kasutajate poolt, läbib kontrolli. Moderaator jälgib ja otsustab, kas tagasiside vastab nõuetele või mitte.
- Jätame endale õiguse ebasobilikke arvamusi mitte avaldada või eemaldada neist isiklikke andmeid.
- E-posti aadressi sisestamine on kohustuslik tagasiside jätmiseks kuid tagasiside kõrval seda ei avaldata.
- Administraator jätab endale õiguse muuta veebilehe firmast.ee reegleid igal ajal, teavitades muudatustest kategoorias Reeglid.

Tagasiside kirjutamise reeglid:
- Esitage aktuaalseid ja originaalseid andmeid
- Püüdke jääda objektiivseks
- Ärge kirjutage mittevajalikku infot
- Jääge rahulikuks ja võimalikult neutraalseks
- Ärge avaldage salajasi ja/või isiklikke andmeid
- Pidage kirjaoskusreegleid meeles

Keelatud on:
- Kirjutada tagasisidet oma huvidest lähtuvalt (näiteks, oma ettevõtte kohta)
- Kirjutada tagasisidet raha või muu hüve eest
- Spämmida igal kujul
- Rikkuda firmast.ee reegleid ja kasutustingimusi

Küpsiste kasutamine

Firmast.ee veebilehel on kasutusel küpsised (cookies) ehk väikesemahulised tekstifailid, mis salvestatakse kasutaja seadmesse (arvuti, tahvel, nutitelefon) veebilehe külastamisel. Küpsised võimaldavad meelde jätta kasutaja eelistused, et pakkuda kasutajale kiiremat ja paremat tegutsemist. Kasutame küpsiseid, et analüüsida veebilehe kasutajate käitumist Google Analytics kaudu ning saada teavet, kas ja kuidas meie veebileht toimib. Salvestatava info põhjal ei ole võimalik veebilehe külastajat tuvastada. Vajutades „Luba küpsised“ annab kasutaja oma nõusoleku antud veebilehel küpsiste kasutamisele.