JÄTA OMA TAGASISIDE TÖÖANDJA VÕI TOOTE KOHTA

Töö kodus 2020

Töökohalt lahkumine ja päris oma äri loomine – sellest unistavad tänapäeval väga paljud inimesed. Üheks põhjuseks on muidugi ka võimalus teha tööd kodus, mugavalt ja stressivabalt.

Kuid lisaks sellele on palju teisigi põhjuseid, miks oma ettevõtte asutamine on seda väärt. Õnneks on see täiesti reaalne võimalus, mis ei nõua liiga palju kulusid. Kodune sissetulek võib olla mitu korda suurem kui tavaline keskmine palk inimesel, kes töötab tavapäraselt kella 9st 18ni või vahetustes. Muidugi ei tule selline edu kohe vaid nõuab aega, tööd ja enesedistsipliini. Kolm peamist põhjust, miks tasub kodus raha teenida (või vähemalt proovida seda teha) on: olete ise enda ülemus; teil on rohkem vabadust ja täiesti oma graafik, mis sobib just teile; te võite reisida, õppida, teha kodutöid – teie kontor on alati käepärast; saate veeta rohkem aega oma lastega.

Mida on vaja kodus raha teenimiseks? Tavaliselt on selleks arvuti, Internet, teie entusiasm ja ideed. Esimese asjana tuleb valida idee, sest see peaks olema tegevus, mida hakkate tegema rõõmuga. Allpool on lisatud mõned ideed, kuidas saate teenida raha kodus.

Dropshipping/oma e-poe loomine

Võite hakata müüma erinevaid tooteid. Selleks tuleb teil leida tarnijad, näiteks, Euroopast või Aasiast ja luua e-pood. Esialgu saab müüa ka Facebook Marketplace-is või erinevates müügigruppides. Nii saate teada, milliste toodete vastu tekib ostjatel kõige rohkem huvi. E- kaubandus on praegu tõusuteel rohkem, kui kunagi varem!

Hakake müüma oma vanu asju

Enne seda, kui proovite oma kätt päris e-kaubanduses, võite müüa maha oma vana mööbel, nõud või riided. Koolitage endas müüja! Kui te pole kunagi varem midagi müünud, siis saate teada, kuidas teha kõige paremaid tootepilte, suhelda ostjatega ja tegeleda pakkide saatmisega.

Raamatupidamine

Kui olete kunagi raamatupidajaks õppinud ja teete oma asja hästi ja korrektselt, siis teil saab olla korraga päris mitu klienti. Siinkohal tuleb mainida, et võib minna natuke aega selleks, et oma teenuseid reklaamida suuremale ringile ja teenida endale hea maine.

Inversteerimine

Passiivse sissetuleku teenimine on võimalik investeerides oma vaba kapitali ettevõttesse. Meie lehel saab lugeda nõuaandeid investeerimise algajale.

Lapsehoidja

Kui elate suures linnas, siis suure tõenäosusega seal esineb probleeme lasteaedadega. Postitage kuulutused erinevates gruppides sotsiaalmeedias ja kindlasti leiate endale kliente, kelle lapsi saate kodus hoida.

Graafiline disainer

Kui olete pidanud kogu oma elu toimetama rutiinses töös ja olete sellest lihtsalt väsinud, siis õppige graafilise disaineri amet ära. Te ei pea kaunilt joonistama, vaid õppige, kuidas joonistada vektoris. Hea maitse ja disaini trendide teadmine tuleb loomulikult kasuks. See ei ole väga raske ja võib aega võtta üks kuni kolm kuud. Tulevikus see töö võimaldab teil saada endale palju püsikliente, ka väga mainekaid.

Meisterdamine

Suurepärane võimalus raha teenimiseks kodus kõigile, kes oskab teha midagi oma kätega. Lisaks sellele parandab loovtegevus meeleolu ja mõjub rahustavalt. Oma loomingu saate müüa ka väljastpoolt Eestit, näiteks, sellisel populaarsel veebilehel nagu Etsy.com

Tehke oma blogi

Miks mitte hakkata blogijaks? Päris vale oleks arvata, et see tegevus sobib vaid noortele – blogijaid on tänapäeval igas vanuses! Kui olete hea jutustaja, siis oma blogis saate rääkida absoluutselt kõigest – alates oma kodu koristamisest ja lastega toimetamisest kuni selleni, et lihtsalt jagate oma lugejate või vaatajatega oma mõtteid ja elukogemust. Üks näide, kus autor otsustas viia oma hobi ja raha teenimisviis kokku ja seda läbi oma blogi: bruntex.com

12-05-2020 22:13

seotud uudised
Töövestluse küsimused

Raske leida inimest, kes pole käinud oma elu jooksul vähemalt ühel töövestlusel. Töövestlust kardetakse ja paljudele tundub, et ebaõnnestuda võib iga vale sõna või liigutuse pärast.

vaata rohkem 04-12-2019 00:01

Investeerimine algajale

Kiirelt rikkaks saamine on paljude unistus. Võlupilli vaesuse vastu ei ole olemas, kuid on olemas pädev finantsjuhtimine, mis tasub end ära.

vaata rohkem 08-05-2020 07:20

E-poe loomine

E-kauplemine sobib hästi nii neile, kes proovivad end ettevõtja rollis esmakordselt, kui ka neile, kel juba ettevõtluskogemus olemas.

vaata rohkem 19-05-2020 13:03